rodbla Personal

Marcus Lindberg

Klubbchef

E-post: marcus@htktennis.com
Telefon: 0734-21 72 21

Joel Helmersson

Tränare

E-post: joel@htktennis.com
Telefon: 076-27 77 088

Ansvarig: Akademi Gul, Blå & SeniorTennis Team

Anna Nyman

Tränare

E-post: anna@htktennis.com
Telefon: 072-56 11 900

Ansvarig: Akademi Orange & Grön

Fredrik Forsander

Tränare

E-post: fredrik@htktennis.com
Telefon: 070-588 92 36

Ansvarig: Träningsverksamheten (Familje, Mini, Barn, Ungdom och Senior)

Samuel Ekberg

Tränare

E-post: samuel@htktennis.com
Telefon: 0734-21 72 24

Ansvarig: Akademi Gul & PIA Nordic

Mattias Arvidsson

Tränare

E-post: h_a_mattias@hotmail.com
Telefon: 0734-21 72 23

Ansvarig: PIA

Per-Erik Granath

Tränare

E-post:
Telefon:

Ansvarig: PIA & Tennisgymnasiet