rodbla Klubbchef

Marcus Lindberg

Klubbchef

E-post: marcus@htktennis.com
Telefon: 0734-21 72 21

 rodbla Personal TräningsVärk

Fredrik Forsander

Tränare &
Ansvarig TräningsVärk

E-post: fredrik@htktennis.com
Telefon: 070-588 92 36

Fredrik Widell

Tränare TräningsVärk & HTK Tennis Academy

E-post:
Telefon:

Carl Haglund

Tränare TräningsVärk & HTK Tennis Academy

E-post:
Telefon:

Albin Franzén

Tränare TräningsVärk & HTK Tennis Academy

E-post:
Telefon:

Axel Torle

Tränare TräningsVärk

E-post:
Telefon:

Pontus Samuelsson

Tränare TräningsVärk & HTK Tennis Academy

E-post:
Telefon:

Viktor Abassi

Tränare TräningsVärk

E-post:
Telefon:

Noa Andersson

Tränare TräningsVärk

E-post:
Telefon:

Sian Payne

Tränare TräningsVärk

E-post:
Telefon:

Erik Palmér

Tränare TräningsVärk

E-post:
Telefon:

Ernst Larsson

Tränare TräningsVärk & HTK Akademi

E-post:
Telefon:

Lars-Anders Wahlgren

Tränare TräningsVärk & HTK Akademi

E-post:
Telefon:

 rodbla Personal HTK Tennis Academy

Anna Nyman

Tränare &
ansvarig Kids Academy,
Ansvarig sociala medier

E-post: anna@htktennis.com
Telefon: 072-56 11 900

 

Joel Helmersson

Tränare & delansvarig Pro Academy

E-post: joel@htktennis.com
Telefon: 0762-777088

William Malm

Tränare & ansvarig Teen Academy, Senior Academy

E-post: william@htktennis.com
Telefon: 0702-918122

Samuel Ekberg

Tränare & delansvarig Pro Academy,
ansvarig NIU

E-post: samuel@htktennis.com
Telefon: 0734-21 72 24

Heikki Raevaara

Tränare & Ansvarig Pro Academy

E-post:
Telefon: 0734-217223

Ola Kristiansson

Tränare HTK Academy

E-post:
Telefon:

Johanna Larsson

Ansvarig Team JoLa

E-post:
Telefon: