rodbla Klubbchef

Marcus Lindberg

Klubbchef

E-post: marcus@htktennis.com
Telefon: 0734-21 72 21

 rodbla Personal Tennisskolan

Fredrik Forsander

Ansvarig Tennisskolan 12 år och äldre/Teen Academy

E-post: fredrik@htktennis.com
Telefon: 070-588 92 36

Niklas Persson

Ansvarig Tennisskolan upp till 12 år/tränare Kids Academy

E-post: niklas@htktennis.com
Telefon: 0734-210731

Fredrik Widell

Tränare Tennisskolan

Albin Franzén

Tränare Tennisskolan

Lars-Anders Wahlgren

Tränare Tennisskolan

Ernst Larsson

Tränare Tennisskolan

Viktor Abassi

Tränare Tennisskolan

Noa Andersson

Tränare Tennisskolan

Carl Viggo

Tränare Tennisskolan

Leonora Sjödin

Tränare Tennisskolan

Stella Larsson

Tränare Tennisskolan

Wilmer Dyrlev

Tränare Tennisskolan

Erik Palmér

Tränare Tennisskolan

 rodbla Personal HTK Tennis Academy

Anna Nyman

Ansvarig Kids Academy,
Ansvarig sociala medier

E-post: anna@htktennis.com
Telefon: 072-56 11 900

 

Marcus Lindberg

Tränare Kids Academy

E-post: marcus@htktennis.com
Telefon: 0734-217221

 

Jan Svensk

Tränare Academy & Tennisskolan

Heikki Raevaara

Ansvarig Pro Academy

E-post: heikki@htktennis.com
Telefon: 0734-217223

Samuel Ekberg

Delansvarig Pro Academy &
ansvarig NIU

E-post: samuel@htktennis.com
Telefon: 0734-21 72 24

Joel Helmersson

Delansvarig Pro Academy & ansvarig Momentum

E-post: joel@htktennis.com
Telefon: 0762-777088

Ola Kristiansson

Tränare HTK Pro Academy

Johanna Larsson

Ansvarig Team JoLa